SZTE TTIK 2021. április

2021. április 30.

A Kazinczy-díj Alapítványi Bizottság, az Anyanyelvápolók Szövetsége és a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar Vitéz János Tanárképző Központ esztergomi képzési helyszínén meghirdeti a 2020/2021-es tanévre a felsőoktatási intézmények Kazinczyról elnevezett Szép magyar beszéd versenyét, amelynek célja az anyanyelvi nevelés és a beszédkultúra fejlesztése.

2021. április 27.
2021. április 21.

2021. július 11–24.

2021. április 19.

A BorsodChem Zrt. STEP (Smart Talented Engineer Project ) néven újra meghirdeti projektmunka versenyét felsőfokú tanulmányaikat folytató mérnökjelöltek számára.

2021. április 17.
Dékáni szünet visszavonása
2021. április 16.

A 2020/2021-es tanév II. félévére vonatkozó Tanulmányi Naptárt - a beérkezett igények szerint - 2021. május 6-i napra meghirdetett dékáni szünettel fogadta el a Kari Tanács. A TTIK Hallgatói Önkormányzatával történt egyeztetés alapján,tekintettel arra, hogy a járványügyi helyzet következtében az erre a napra tervezett kari HÖK Sportnap nem tartható meg, a 2021. május 6. napjára meghirdetett általános dékáni szünet határozatomat visszavonom.

Dr. Horváth Dezső dékán

2021. április 13.
A FameLab a világ egyik vezető tudománykommunikációs versenye. Célja, hogy megtalálja a tudomány új arcait - azokat az embereket, akik a 21. század közönsége számára inspirálóan és izgalmasan tudnak beszélni fontos témákról.
2021. április 02.

Az SZTE versenybe szállt. A cél, hogy minél több embernek plusz információt nyújthassunk arról, hogy mit is tud a mai mesterséges intelligencia és, hogy milyen jövő áll előttünk. Segíts Te is az egyetemünknek elérni ezt a célt!