SZTE TTIK 2020. szeptember

2020. szeptember 29.

2020. szeptember 25-én 11 órakor, a TTIK Bolyai Intézet, Bolyai termében ünnepélyes keretek között került sor a 2020 évi kari kitüntetések, díjak, elismerések átadására.

2020. szeptember 25.

2020. október 9-én megrendezésre kerül újabb virtuális nyílt napunk, az MSCI Open Day.

2020. szeptember 23.

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy kollégánk, barátunk és tanárunk DR. LEINDLER LÁSZLÓ akadémikus, Professor Emeritus 2020. szeptember 18-án elhunyt.

2020. szeptember 10.

A díjazottak száma alapján a Szegedi Tudományegyetem a második - idén több mint 160 fiatal kutató folytathatja tudományos munkáját a Magyar Tudományos Akadémia Bolyai János Kutatási Ösztöndíjának támogatásával. Közülük 19-en az SZTE tehetségei.

Dékáni utasítás a vírushelyzetre tekintettel
2020. szeptember 04.

Tisztelt Hallgató!

Tájékoztatom, hogy a koronavírus helyzet súlyosbodása miatt 2020. szeptember 7-től a Természettudományi és Informatikai Kar Tanulmányi Osztályán a személyes ügyfélszolgálat nem lehetséges. Az ügyintézést elektronikus és online módon intézzük.

Kérem, hogy a tanulmányi kérdéseivel forduljon a Tanulmányi Osztály munkatársaihoz! http://ttik.hu/to

Kérem, hogy a tanulmányi jellegű kérdésének megfelelően válassza ki az illetékes kolléga e-mail elérhetőségét, és írja meg számára a kérdését! Az online ügyfélszolgálat rendje jelenleg kidolgozás alatt van. Amennyiben a rendelkezésre állnak a feltételek, akkor tájékoztatni fogjuk erről.

Köszönöm a megértést!

Sikeres évekezdést kívánok!