2024. március 28., csütörtök

alairas_wide

N Y I L A T K O Z A T

A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Karának vezetősége a jövőben is határozottan kiáll az Egyetem politikamentessége, az egyetemi oktatás és kutatás autonómiája, a tudomány nemzetközisége, valamint az egyetemi polgárok világnézeti szabadsága mellett.

Minden magyar és külföldi hallgatót szívesen fogadunk alap-, mester- és doktori képzéseinkben, melyek alapja az oktató- és kutatómunkánk magas minősége, illetve a tudomány iránti elhivatottságunk.

Jó kapcsolatokat ápolunk a társ- és közintézményekkel és Szeged város mindenkori önkormányzatával.

Törekszünk az esetlegesen felmerülő problémás helyzeteket a sajtón keresztüli üzengetések helyett, tárgyalásokon keresztül rendezni.

A nyomtatott és elektronikus sajtóban csak az alaptevékenységünkkel kapcsolatos tartalmakról nyilatkozunk.

Dr. Mucsi László dékán,

Dr. Varga Csaba általános és gazdasági dékánhelyettes,