2024. március 28., csütörtök

Nyílt napot tartott az SZTE Természettudományi és Informatikai Kara

Már évek óta tartó hagyomány, hogy a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kara a Szent-Györgyi Albert Agórában tartja nyílt napját, ahol a leendő hallgatóknak és szüleiknek lehetőségük van megismerni a választható képzéseket és feltehetik kérdéseiket az oktatóinknak és hallgatóinknak.

A szombati eseményen a látogatók mind a hat intézettel találkozhattak, a TTIK oktatói és hallgatói is számos előadással, bemutatóval, kísérletekkel és eszközbemutatókkal készültek. Volt lehetőség a kötetlen beszélgetésre is jelenlegi diákjainkkal a felvételi folyamatáról, a tanulható tárgyakról, a hallgatói életről és a karrierlehetőségekről. A TTIK HÖK, illetve a kollégiumok standjánál is tudtak az érdeklődők tájékozódni. Emellett a Bolyai Intézet biztosított épületlátogatást, míg az Informatikai Intézet online formában is várta a vendégeket. Délben Dr. Pfeiffer Ilona oktatási dékánhelyettes tartott előadást. Köszönjük minden kedves érdeklődőnek a részvételt!

szte_ttik_nyilt-nap-2022