2024. április 25., csütörtök

Csúcstechnológiás gázturbinák és a Lean szerepe a karbonsemleges jövőért

Kedves Hallgatók!

Az IAESTE Hungary idén is meghirdeti a Be The Future Workshop Sorozatot. Ennek célja, hogy a hallgatókat és esetleges leendő munkáltatóikat közelebb hozza kötetlen előadások során számos érdekes témát ismerhettek meg, mely akár tanulmányaitok során is hasznos lehet.

A következő előadás 2022. február 23-án 16:00 órától kerül megrendezésre, melynek címe: Csúcstechnológiás gázturbinák és a Lean szerepe a karbonsemleges jövőért.

Az előadást a GE Gas Power képviseletében:

Cseresznyés Máté, Mérnökségvezető

Fidel Nikolett, Lean projekt menedzser

Sarkadi Dávid, Vezető termeléstámogató mérnök

Szombath Szilvia, HR vezető tartják.

Az előadás mindenki számára nyitott, de különösen ajánljuk gépészmérnök, energetikai mérnök, mechatronikai mérnök, környezetmérnök és villamosmérnök tanulmányokat folytató hallgató részére.

Fontos, hogy a résztvevők egészségének védelme érdekében az előadás online kerül megrendezésre a Webex felületén.

Az előadásra az alábbi linken tudtok becsatlakozni: shorturl.at/gkxN4

Meeting number: 2550 460 8954