Bolyai_epulet

Elkezdődik a Bolyai épületbe a visszaköltözés

A költözés ideje alatt, 2014. május 26-28. között a Dékáni Hivatal és a Tanulmányi Osztály zárva tart, érdeklődni e-mailben lehetséges.

Tisztelt Hallgatók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Kar Bolyai épületének felújítása befejeződött. A Dékáni Hivatal és a Tanulmányi Osztály 2014. május 24-től visszaköltözik a Bolyai épületbe, az Aradi vértanúk tere 1. szám alá.

Fogadóórák legközelebb május 29-től lesznek, a honlapon közzétettek szerint.

A Bolyai épületben jelenleg folyó oktatás szempontjából a Matematika Tanszékcsoportot érinti a változás, melyről a Tanszékcsoportok saját honlapján olvashat:

Matematika Tanszékcsoport :

Az oktatás helye más Tanszékcsoportok számára nem változik.

Megértésüket és türelmüket köszönjük!