2024. március 28., csütörtök

MTA

MTA Lendület részvételt támogató egyetemi pályázat 2014

A Szegedi Tudományegyetem belső pályázatot hirdet 45 évnél fiatalabb kutatók részére az MTA Lendület pályázaton való minél sikeresebb részvétel érdekében.

MTA Lendület részvételt támogató egyetemi pályázat 2014

Pályázati feltételek:

1. A pályázónak meg kell felelnie az MTA Lendület pályázat 2014-es feltételeinek.

2. A pályázónak legalább 4 órás munkaviszonyban kell lenniük az SZTE-n.

3. A pályázói nyilatkozatban vállalja, hogy MTA Lendület pályázatot nyújt be a 2015. évre.

4. Amennyiben a 2015-ös Lendület pályázati kiírás ezt előírja, a pályázónak nyilatkozatban kell vállalnia, hogy a Lendület pályázati felhívás értelmében ERC pályázatot készít és nyújt be.

5. A pályázónak az illetékes kar támogató nyilatkozatára is szüksége van.

Amennyiben a pályázó a 3-4 pontban vállaltakat nem teljesíti, akkor a pályázatot támogató Kar az elnyert pályázat összegét visszautalja az SZTE Kutatási és Művészeti Alapjába.

Az elnyerhető pályázati összeg 2 millió Ft-ot, amelyet a kutatáshoz szükséges dologi kiadásokra, a pályázatok (Lendület vagy/és ERC) megírására, tudományos célú utazásokra lehet felhasználni.

A támogatásra kerülő pályázatok száma maximum 8.

A pályázatnak tartalmaznia kell a jelölt rövid tudományos életrajzát max. 3 oldal terjedelemben, két ajánlólevelet és egy kutatási, maximum 2 oldalban megfogalmazott tervet és kari vezető által aláírt támogató

nyilatkozati formanyomtatványt.

A pályázat beadási határideje 2014. július 15.

Az elnyert pályázati támogatást 2014. december 10-ig a pályázónak el kell számolnia az SZTE GMF-val.

A pályázatot az SZTE Rektora által kinevezett Bíráló Bizottság véleményezi és odaítéléséről az SZTE Rektora dönt.