2024. április 25., csütörtök

koztarsasagi-osztondij

Hirdetmény a Köztársasági Ösztöndíj Pályázatok értékeléséről

A TTIK Köztársasági Ösztöndíj Bizottsága több ülésen értékelte a 94 db beérkezett pályázatot. Az értékelés során, az Egyetemi Köztársasági Ösztöndíj Szabályzat alapján, meghatároztuk az érvényes pályázatok körét.

Kizárásra kerülete azok a pályázók, akik a pályázati időszakban nem teljesítettek 55 kreditet, vagy volt olyan kötelező tárgyuk, amit nem teljesítettek vagy a korrigált kreditindex átlaga nem érte el a 4,5-et.

Az érvényes pályázatok száma 83, a kizárt pályázatok száma 11. A Bizottság minden pályázatot részletesen értékelt, a kizártakat is.

Az érvényes pályázatokat a kari listaállítás szabályai szerint rendeztük sorba. A TTIK-n kerete 32 fő a 2014/15-ös tanévben.

A kari lista jelenleg csak javaslat. A pontszámok Modulóban történő áttekintése után július 10-én 12 óráig lehet fellebezéssel élni a oktdh@sci.u-szeged.hu címen.

A fellebbezés eredményéről legkésöbb július 11. 12.00 óráig értsítést kapnak a pályázók.

Július 7-én közzétett listátában a tanulmányi átlagok javításra kerültek!

Az végleges döntést az intézményi KÖB hozza meg.

Köztársasági Ösztöndíj Pályázat TTIK lista javaslat letölthető (pdf)

Dr. Mucsi László
dékán