Időpont: 2011. december 9., 15 óra
2011. december 9-én, pénteken rendkívüli alkalomra kerül sor az SZTE TTIK Energia Szabadegyetemen:
vendégünk Dr. Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter lesz, aki a Magyar Országgyűlés által októberben elfogadott Nemzeti Energiastratégiáról tart előadást.
Helyszín: SZTE TTIK Kiss Árpád tanterem (Rerrich tér, Béke épület)
Az eredetileg aznapra tervezett előadásra (Dr. Kóbor Balázs: Megújuló energiaellátási lehetőségek régiónkban) egy héttel később, dec. 16-án 14.30 órától kerül sor.
Szegedi Tudományegyetem Bartók Béla Művészeti Kar
6722 Szeged, Tisza Lajos krt. 79-81.
Központi telefonszám: (+36-62) 544-605
Nyitvatartási idő:
Hétfő: 07:00-21:00
Kedd: 07:00-21:00
Szerda: 07:00-21:00
Csütörtök: 07:00-21:00
Péntek: 07:00-21:00
Szombat: 14:00-18:00 (szorgalmi időszakban)

