SZTE TTIK 2017. február

Kreditátviteli időszak módosulása Neptun-átállás miatt
2017. február 23.

Tisztelt Hallgatók!

Tájékoztatom Önöket, hogy a Neptun-átállás miatti három hetes üzemleállás szükségessé teszi az üzemszünet idejére eső központi feladatok átütemezését.

Ennek következtében a központi kreditátviteli időszakot – amikor a hallgatók a Modulo rendszerben kreditátviteli kérvényt adhatnak be – előrehoztuk 2017.02.20 és 2017.03.12 közé.

Kérem, amennyiben szükséges, akkor ebben az időszakban adjon be kreditátviteli kérelmet!

Üdvözlettel:

Boa Anikó

SZTE TTIK a Tanulmányi Osztály vezetője

2017. február 21.

Tájékoztató a vezetői megbízással nem rendelkező oktatók, kutatók képviselőjének és az egyéb- nem oktatói, kutatói munkakörben foglalkoztatottak képviselőjének az SZTE szenátusába történő megválasztásáról

2017. február 20.

Verseny időpontja: 2017. február 24. (péntek) 17. 00-20.00-ig.

Verseny helyszíne: Kis Stadion tekepálya, (Temesvári krt. a Sportuszodával szemben)

Verseny résztvevői: a SZTE oktatói, dolgozói

Verseny szervezője: SZTE Sportközpont, Szegedi RSC
2017. február 13.

Időpont: 2017. március 10. 17.00-19.00

Értesítés a Dékáni Hivatal zárva tartásáról
2017. február 09.

2017. február 10-én (péntek) 13.00-tól a Dékáni Hivatal és a Tanulmányi Osztály, Kari rendezvény miatt zárva tart!

2017. február 09.

Két komoly robottávcső épül Magyarországon a legizgalmasabb csillagászati jelenségek megfigyelésére

2017. február 08.
2017. február 06.

2017-ben megújult koncepcióval rendezzük meg a XI. Szent-Györgyi Albert Konferenciát. A konferencia időpontja: 2017. április 7-8.

2017. február 01.

A Szegedi Tudományegyetem Informatikai Intézete már harmadik alkalommal hirdet versenyt a középiskolás diákok számára, ahová ezúttal már két szekcióban is várjuk a jelentkező diákok pályamunkáit. A verseny kapcsán szeretnénk lehetőséget adni a tehetséges és kreatív középiskolás diákoknak, hogy a műszaki informatika vagy a szoftverfejlesztés területén elért eredményeiket bemutathassák és megmérettessék.

• október 28.
    Előadó: Prof. Dr. Csermely Péter Széchenyi-díjas magyar biokémikus, hálózatkutató
    További információ: www.pedagogiaiestek.hu
    A Mentor(h)áló és az IH közös rendezvénye
    Belépőjegy 2300 Ft, SZTE-kártyával, diákigazolvánnyal, pedagógusigazolvánnyal 1600 Ft
  • november 4.
  • november 12.
    Újabb 21. századi, mindannyiunkat érintő és érdeklő téma, újabb kivételes felkészültségű előadó a nagysikerű Pedagógiai esték színpadán - vendégünk Steigervald Krisztián generációkutató, marketing szakember!
    Steigervald Krisztián 1999 óta foglalkozik a generációkkal, szakdolgozatát is ebből írta a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán. Nyolc évig dolgozott vezetőként a piackutatással foglalkozó GfK-ban, majd 2011-ben megalapította saját tanácsadó és piackutató cégét, az Emocionális Marketing Kft-t. A cég az elmúlt 7 évben több mint 100 multinacionális cég sikeres partnere volt.
    Krisztián egyedülálló módon mind a 6 ma élő generációval foglalkozik üzleti szinten is, a cégeknek marketing és HR témában ad tanácsokat, tart intergenerációs tréningeket, fókuszcsoportokat, előadásokat és csapatépítő napot. Kedvenc területe a marketing-kutatás és a marketing-pszichológia új irányú használata és összekapcsolása.
    Krisztián emellett a Lánchíd Rádió marketing szakértője volt, az Üzlet&Pszichológia marketing-témájú szerzője, állandó meghívott előadó a Corvinuson és a pécsi Közgázon, oktató a BKF-en, valamint egyéni coach, okleveles brief-coach, life-coach. Végül és nem utolsósorban: nagyszerű előadó!
    Steigervald Krisztián előadását minden szülő, nagyszülő, pedagógus számára "KÖTELEZŐ" programként javasoljuk, de jó szívvel ajánljuk a fiatalabb generációk képviselőinek figyelmébe is.