SZTE TTIK 2019. április

2019. április 25.

Az SZTE Mentrollház meghirdette az I. SZTE Agytornát, amely négy rövid, bárhonnan kitölthető tesztből áll.

2019. április 04.

2019. április 25-én 12:00 órától dékáni szünet lesz, a Kar hallgatói számára.

2019. április 03.

Ismét megrendezik az SZTE Természettudományi és Informatikai Karán a középiskolai diákoknak szóló kétnapos matematikai, fizikai és informatikai versenyeket. Az április 5-6-ai eseményen a diákok bemutathatják sikeres és izgalmas pályamunkáikat, laborlátogatásokon, bemutatókon és workshopokon vehetnek részt.

2019. április 01.

Idén április 26-27-én (péntek-szombat) kerül megrendezésre Szegeden aT-Systems és a Szegedi Tudományegyetem közös, első, 24 órás fejlesztőiversenye (Hackathon)!

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317