SZTE TTIK 2019. január

2019. január 28.

Szomorúan tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy kollégánk, barátunk és tanárunk DR. KRÁMLI ANDRÁS professor emeritus életének 76. évében rövid betegség után 2019. január 24-én elhunyt.

2019. január 25.

Maderschpach Katalin biológus, Jarabekné Treplán Mariann közművelődési szakember és Koczka Ferenc karmester kapta idén a Szeged Kultúrájáért díjat, az elismeréseket kedden adták át a Tisza-parti városban.

2019. január 23.

62nd International Conference for Students of Physics and Natural Sciences March 19-22 Vilnius Lithuania

2019. január 16.

A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Karának vezetősége a jövőben is határozottan kiáll az Egyetem politikamentessége, az egyetemi oktatás és kutatás autonómiája, a tudomány nemzetközisége, valamint az egyetemi polgárok világnézeti szabadsága mellett.

2019. január 16.

Tisztelettel meghívjuk az EFOP-3.4.3-16-2016-00014 azonosító számú, „A Szegedi Tudományegyetem oktatási és szolgáltatási teljesítményének innovatív fejlesztése a munkaerőpiaci és a nemzetközi verseny kihívásaira való felkészülés jegyében” című pályázat Diszkurzus eseményére. A program megvalósítója az Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ.

2019. január 09.

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy Dr. Pintér Lajos címzetes egyetemi tanár életének 90. évében elhunyt.

2019. január 09.

Tragikus hirtelenséggel elhunyt Diós Kristóf biológia BSc hallgatónk, akitől egy kiállítás megnyitójára saját magáról írt soraival búcsúzunk:

2019. január 09.

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy kollégánk, barátunk DR. DOMBI JÓZSEF gránitdiplomás címzetes egyetemi tanár, a „tanárok tanárja”életének 99. évében méltósággal viselt, súlyos betegségében 2019. január 6-án elhunyt.

2019. január 08.

2019. szeptemberben induló képzések
Jelentkezési határídő: 2019. február 15.

2019. január 04.
A Sófi József a Szegedi Tehetségekért Alapítvány már 18 éve díjazza a kiemelkedő tanulmányi és tudományos eredményekkel rendelkező egyetemi hallgatókat.

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317