Meghívó a Diszkurzus – Párbeszéd az eredményes együttműködésért eseményre

Tisztelettel meghívjuk az EFOP-3.4.3-16-2016-00014 azonosító számú, „A Szegedi Tudományegyetem oktatási és szolgáltatási teljesítményének innovatív fejlesztése a munkaerőpiaci és a nemzetközi verseny kihívásaira való felkészülés jegyében” című pályázat Diszkurzus eseményére. A program megvalósítója az Egyetemi Életvezetési Tanácsadó Központ.

IDŐPONTOK:

2019. január 28. hétfő, 14:00-15:30

2019. február 1. péntek, 10:00-11:30

JELENTKEZÉS: időpont megjelöléssel e-mailben: eselyiroda@rekt.szte.hu

HELY: SZTE, József Attila Tanulmányi és Információs Központ, 3-as szeminárium

A PROGRAMRÓL

„Diszes” sajátosságokkal érintett diákok vállalják a bemutatkozást és a beszélgetést oktatókkal! Saját élményeiken keresztül igyekeznek megosztani tapasztalatokat, ismereteket, ötleteket,

amelyek javíthatják az oktató-diák együttműködések eredményességét. A programon részt vesznek az „Építs versenyelőnyt a diszlexiából!” c. kurzuson végzett hallgatók, a kurzus vezetője és a

Központ speciális képzési igényű hallgatókkal foglalkozó munkatársa.

Tisztelettel:

Dr. Sebőné Dr. Szenes Márta,

SZTE Fogyatékossággal élő hallgatók ügyeiért felelős koordinátor

Csányi Csaba coach, kurzusvezető

Nagy Katalin, esélyegyenlőségi referens (54)4029

szechenyi

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317