SZTE TTIK 2017. augusztus

2017. augusztus 28.

A Természettudományi és Informatikai Kar Szakos tájékoztatóinak helyszínei, időpontjai és a beiratkozási időpontok a Hallgatói Szolgáltatói Irodában

2017. augusztus 23.

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy volt kolléganőnk, tanárunk, barátunk DR. VINCZE IRÉN Professor Emerita, 2017. augusztus 19-én, 88 éves korában türelemmel viselt, súlyos betegség következtében elhunyt.

2017. augusztus 21.

2017.09.08 -án Rektori oktatási szünet lesz, a nappali munkarend szerint tanuló, elsőéves hallgatók számára.

2017. augusztus 04.

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317