SZTE TTIK 2017. július

2017. július 31.

Kari pótfelvételi tájékoztatók, alap, osztatlan és mesterképzésekről

2017. július 31.

Augusztus 5-én és 6-án immár tizedik alkalommal kerül megrendezésre a Lótusznapok, melyet évről évre a tóban megújuló indiai lótusz virágzásának tiszteletére rendezünk. E két napon távol-keleti hangulatot varázsolunk a Füvészkertbe; zenével, tánccal, ízekkel és illatokkal idézzük a kelet varázsát.

2017. július 10.

A TTIK Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Bizottsága több ülésen értékelte a 115 db beérkezett pályázatot. Az értékelés során, az Egyetemi Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Szabályzat alapján, meghatároztuk az érvényes pályázatok körét.

2017. július 07.

Örömmel tájékoztatjuk, hogy az SZTE Természettudományi és Informatikai Kar az alábbi 30-30 órás pedagógus-továbbképzéseket hirdeti 2017/2018-ban.

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317