SZTE TTIK 2021. november

2021. november 26.

Büszkék vagyunk Gera Imre (SZTE Informatikai Intézet), Bálint Armand Rafael és Antal Szabolcs István (SZTE Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Kar) PhD hallgatóink sikerére, akik a HVN3RQ csapatnév alatt a hétvégén Prágában a CEE Hacks által szervezett European Healthcare Hackathonon a "Temporal Convolutional Network for AS detection" projektjükkel megnyerték az Edwards Lifesciences 2000 eurós különdíját. Ezúton is gratulálunk Nekik!

2021. november 15.

A klímaváltozás és a fenntarthatóság fogalmak már mindennapjaink részei, így az üzleti életben sem kikerülhető tényezők. Tudtad? A MOL csoport már 2016-ban megkezdte a transzformációt és elindult egy zöldebb úton. Idén újabb ambíciózus célokat tűzött ki maga elé, többek között a körforgásos gazdaságba való belépést, a kiskereskedelem digitalizációját és a karbonsemlegesség elérését 2050-ig.

2021. november 15.

Szeretettel várunk egy szakmai délutánra minden középiskolai diákot, aki a geoinformatika és távérzékelés iránt érdeklődik. A GIS Day 2021 célja, hogy az érdeklődők bepillantást nyerjenek az egyetemi oktatás / kutatás világába, és volt hallgatóinkon keresztül megismerkedhessenek a geoinformatikus szakma néhány érdekes területével.

2021. november 05.

Időpont: 2021. november 11., csütörtök, 16.30 – 18.00 óra között

Helyszín: MTA Szegedi Akadémiai Bizottság (SZAB) Székháza (103-104-es előadóterem) 6720 Szeged, Somogyi u. 7.