Informatikai_estek_wide

Informatikai esték a SZAB-székházban I.

Időpont: 2021. november 11., csütörtök, 16.30 – 18.00 óra között

Helyszín: MTA Szegedi Akadémiai Bizottság (SZAB) Székháza (103-104-es előadóterem) 6720 Szeged, Somogyi u. 7.

Program

Elnök: Prof. Dr. Dombi József professor emeritus (SZTE, Informatikai Intézet, Számítógépes Algoritmusok és Mesterséges Intelligencia Tanszék), MTA SZAB Fizikai, Informatikai és Matematikai Szakbizottsági elnök.

• 16.30–17.00: OPTIMALIZÁLÁS A MŰTÉTI TERVEZÉSBEN Prof. Dr. Csendes Tibor, egyetemi tanár (SZTE, Informatikai Intézet, Számítógépes Optimalizálás Tanszék)
  • 17.00–17.30: EMBER-GÉP EGYÜTTMŰKÖDÉSEN ALAPULÓ MESTERSÉGES INTELLIGENCIA Dr. Farkas Richárd, egyetemi docens (SZTE, Informatikai Intézet, Számítógépes Algoritmusok és Mesterséges Intelligencia Tanszék)
  • 17.30–18.00: MESTERSÉGES INTELLIGENCIA ALKALMAZÁSA OKOS VÁROS ÉS TELEMEDICINA TERÜLETEKEN Dr. Bilicki Vilmos egyetemi adjunktus (SZTE, Informatikai Intézet, Szoftverfejlesztés Tanszék)

A rendezvényen kizárólag védettségi igazolvánnyal rendelkező személy, valamint a felügyelete alatt lévő 18. életévét be nem töltött személy vehet részt. Maszkhasználat ajánlott!

Kapcsolattartó

Dr. Szabó Péter Gábor, MTA SZAB Informatikai Munkabizottsági elnök.

Meghívó (Pdf)

Friss hírek RSS