SZTE TTIK 2012. augusztus

2012. augusztus 31.

A London International Youth Science Forum idén 54. alkalommal került megrendezésre augusztus 16. és augusztus 30. között, melyen hazánkat idén Kecsenovity Egon, a jubileumi, 20. Ifjúsági Tudományos és Innovációs Tehetségkutató Verseny 3. helyezettje képviselte.

2012. augusztus 19.

Augusztus 17-én a tudomány, a kultúra és a közélet területén elismerésre méltó tevékenységet végző személyek vehettek át magas rangú állami kitüntetéseket az államalapítás ünnepének alkalmából.

2012. augusztus 10.

Mély fájdalommal tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy Dr. Pávó Imre a Szegedi Tudományegyetem címzetes docense tragikus hirtelenséggel, 2012. augusztus 4-én elhunyt.

2012. augusztus 03.

Szomorú szívvel értesítjük mindazokat, akik ismerték és szerették, hogy DR. Zsoldos Ferenc Emeritus professzor
az SZTE TTIK Növénybiológiai Tanszék oktatója 2012. augusztus 3-án 85 éves korában elhunyt.

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317