SZTE TTIK 2018. március

2018. március 29.
2018. március 21.

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy DR. MUSZKA DÁNIEL a magyar kibernetika egyik úttörője, a JATE Kibernetikai Laboratórium korábbi műszaki vezetője, a szegedi informatikatörténeti gyűjtemény egyik létrehozója életének 88. évében, 2018. március 22-én elhunyt.

2018. március 27.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma nyílt pályázatot hirdet a „Magyarország jó tanulója − jó sportolója 2017” cím elnyerésére.

Benyújtási határidő: 2018. április 17.

2018. március 21.

Megrendülve tudatjuk, hogy Dr. CSÁNYI LÁSZLÓ az SZTE TTIK Szervetlen és Analitikai Kémiai Tanszék Professor Emeritusa életének 91. évében, március 9-én elhunyt.

2018. március 20.

18 és 30 év közötti fiatalok jelentkezését várjuk a Nemzeti Ifjúsági Kórusba, amely a Kodály-emlékév egyik 2018-ra áthúzódó nagyszabású eseménye lesz július 15-e és 28-a között a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem Kodály Intézete szervezésében, az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatásával.

2018. március 09.

Az Edutus Főiskola szervezésében idén is megrendezésre kerül a World Robot Olympiad robotprogramozási verseny, amelyre egyetemista hallgatók jelentkezését várják.

2018. március 03.

Időpont: 2018. március 14. (szerda) 9:00-13:30

Hely: MTA Szegedi Biológiai Kutatóközpont, II. emeleti klubterem (6726, Szeged, Temesvári krt. 62.)

• október 28.
    Előadó: Prof. Dr. Csermely Péter Széchenyi-díjas magyar biokémikus, hálózatkutató
    További információ: www.pedagogiaiestek.hu
    A Mentor(h)áló és az IH közös rendezvénye
    Belépőjegy 2300 Ft, SZTE-kártyával, diákigazolvánnyal, pedagógusigazolvánnyal 1600 Ft
  • november 4.
  • november 12.
    Újabb 21. századi, mindannyiunkat érintő és érdeklő téma, újabb kivételes felkészültségű előadó a nagysikerű Pedagógiai esték színpadán - vendégünk Steigervald Krisztián generációkutató, marketing szakember!
    Steigervald Krisztián 1999 óta foglalkozik a generációkkal, szakdolgozatát is ebből írta a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán. Nyolc évig dolgozott vezetőként a piackutatással foglalkozó GfK-ban, majd 2011-ben megalapította saját tanácsadó és piackutató cégét, az Emocionális Marketing Kft-t. A cég az elmúlt 7 évben több mint 100 multinacionális cég sikeres partnere volt.
    Krisztián egyedülálló módon mind a 6 ma élő generációval foglalkozik üzleti szinten is, a cégeknek marketing és HR témában ad tanácsokat, tart intergenerációs tréningeket, fókuszcsoportokat, előadásokat és csapatépítő napot. Kedvenc területe a marketing-kutatás és a marketing-pszichológia új irányú használata és összekapcsolása.
    Krisztián emellett a Lánchíd Rádió marketing szakértője volt, az Üzlet&Pszichológia marketing-témájú szerzője, állandó meghívott előadó a Corvinuson és a pécsi Közgázon, oktató a BKF-en, valamint egyéni coach, okleveles brief-coach, life-coach. Végül és nem utolsósorban: nagyszerű előadó!
    Steigervald Krisztián előadását minden szülő, nagyszülő, pedagógus számára "KÖTELEZŐ" programként javasoljuk, de jó szívvel ajánljuk a fiatalabb generációk képviselőinek figyelmébe is.