SZTE TTIK 2012. április

2012. április 26.

Április 28-án, szombaton délelőtt és kora délután a matematika, délután 15 órától éjfélig pedig a csillagászat szerelmeseit várják színes programok az SZTE épületeiben és a Dóm téren.

2012. április 23.

Az ülés ideje: 2012. április 24. (kedd) 1300 óra,
helye: MTA SZAB Székház, Szeged, Somogyi u. 7, I. emelet 110. terem

2012. április 19.

Ismét itt a lehetőség, hogy köszönetet mondj középiskolai tanárodnak, hogy munkájával, személyiségével megszeretette veled a kémia, fizika, matematika tantárgyakat, továbbá, hogy szakmai felkészítéseden túl hozzásegített a műszaki, mérnöki, vagy esetleg a természettudományi pálya választásához.

2012. április 18.

Értesítés a harmadszori kurzusfelvételben érintett TTIK-s hallgatóknak

2012. április 16.

Az SZTE kilenc hallgatója nyert díjat az Országos Felsőoktatási Környezettudományi Diákkonferencia idei döntőjében.

2012. április 16.

Két fődíj mellett három különdíjat is karunk hallgatói nyertek el a Sófi Alapítvány által kiírt pályázaton.

2012. április 13.
2012. április 11.

A Szegedi Tudományegyetem felvételt hirdet a 2012-2013-as tanévre a Magyar Felsőoktatási Akkreditációs Bizottság határozataival jóváhagyott Doktori Iskoláiban, a doktori (Ph.D.) tudományos fokozat megszerzésére felkészítő 3 éves posztgraduális képzésre.

2012. április 05.

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!
a TTIK Dékani Hivatal munkatársai

2012. április 05.

Üzleti terv verseny hallgatók és fiatal vállalkozók számára

2012. április 03.

A felsőfokú informatikai oktatás minőségének fejlesztésétre, modernizációjára 157 millió forint támogatást nyert el a Pannon Egyetem és a Szegedi Tudományegyetem konzorciumi együttműködése az Európai Unió és a magyar állam társfinanszírozásában - közölte a Pannon Egyetem az MTI-vel kedden.

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317