SZTE TTIK 2016. augusztus

2016. augusztus 24.

Az SZTE TTIK Szoftverfejlesztési Tanszékkel együttműködve meg is született a megoldás: egy a dolgozókat motiváló szoftver, amelynek segítségével nyomon lehet követni a kertészet munkaerejének teljesítményét.

2016. augusztus 22.

A "Jövőnk és a fizika jövője" mottójú rendezvény nyilvános vitájának címe: "Energiánk és környezetünk”, időpontja: 2016. augusztus 26. este ½ 8 óra, helye: a Szegedi Tudományegyetem Fizikai Intézetének Budó Ágoston terme (Szeged Dóm tér 9.).

2016. augusztus 16.

Már a gépészeti üzempróbák folynak a szegedi ELI-ALPS kutatóközpontban, mindennek tökéletesen működnie kell, mire megérkeznek a lézeres berendezések. A csomópont és a bevezető út is készen áll, de ma még csak a hátsó bejáraton, a szervizúton lehet megközelíteni az építkezést.

2016. augusztus 05.

Helyszín: 6791 Szeged-Kiskundorozsma, Széksósi út, Sziksósfürdő Strand és Kemping

Jelentkezési határidő: 2016.augusztus 7

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317