SZTE TTIK 2019. június

2019. június 25.

Dudás Natália, elsőéves molekuláris bionika szakos hallgatónk nyerte a 2019. évi Agrofotó pályázat fődíját.

2019. június 04.

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy kolléganőnk, tanárunk, barátunk DR. ZSIGMOND ÁGNES címzetes egyetemi tanár, 2019. június 2-án, 67 éves korában türelemmel viselt, súlyos betegség következtében elhunyt.

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317