SZTE TTIK 2018. április

2018. április 26.

A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kara fotópályázatot hirdet a TTIK jogviszonnyal rendelkező hallgatói számára.

2018. április 24.

Jelentkezési határídő (Modulo): 2018. május 18.

2018. április 23.

50. alkalommal rendezték meg az Irinyi János Középiskolai Kémiaversenyt, amelynek a Szegedi Tudományegyetem ötödször adott otthont. A versenyen több mint 200 hazai és határon túli diák és pedagógus vett részt – az elődöntőben kétezren mérették meg magukat. A vándorversenynek 2019-től a Debreceni Tudományegyetem lesz a házigazdája.

2018. április 16.

Idén is megrendezésre kerül Szegeden a Csillagászat Napja! Ezúttal a Szent-Györgyi Albert Agóra ad otthont az eseménynek, ahol több előadóteremben párhuzamosan zajlanak majd rövidebb és hosszabb előadások. Emellett interaktív standokon és - derült időben - távcsöves bemutatókon ismerkedhet meg közelebbről a csillagászattal az érdeklődő közönség.

2018. április 12.

Szeretettel várjuk a SZTE hallgatóit, oktatóit és minden érdeklődőt, családtagokat és barátokat, egy könnyed tavaszi gyalogos túrára.

2018. április 11.

Idén 13. alkalommal kerül megrendezésre a Magyar Alkalmazott Mérnöki Tudományok Versenye, melynek a Miskolci Egyetem ad otthont.

2018. április 11.
2018. április 10.

Helyszín: SZTE Sportközpont, Zenés B terem (Hattyas Sor 10.)

Időpont: április 20. péntek 17:00

2018. április 07.

Csatlakozva az NKM SZEGED Vízisport Egyesület szervezéséhez, az SZTE Sportközpont meghirdeti a Szegedi Tudományegyetem hallgatói, ill. oktatói, dolgozói sárkányhajó versenyét 2018. április 22-én vasárnap délután 14.00 órától 17.00 –ig.

Oktatási dékánhelyettes fogadóóra változás!
2018. április 07.

Dr. Farsang Andrea dékánhelyettes asszony 2018. április 11-i (szerda) fogadóórája elmarad.

Legközelebbi hivatalos fogadóórája: 2018. április 18. (szerda) 10.00-12.00 óráig.

2018. április 04.

Csányi László professzor teljes munkássága, élete Egyetemünk Szervetlen és Analitikai Kémiai Tanszékéhez kötődött.

• október 28.
    Előadó: Prof. Dr. Csermely Péter Széchenyi-díjas magyar biokémikus, hálózatkutató
    További információ: www.pedagogiaiestek.hu
    A Mentor(h)áló és az IH közös rendezvénye
    Belépőjegy 2300 Ft, SZTE-kártyával, diákigazolvánnyal, pedagógusigazolvánnyal 1600 Ft
  • november 4.
  • november 12.
    Újabb 21. századi, mindannyiunkat érintő és érdeklő téma, újabb kivételes felkészültségű előadó a nagysikerű Pedagógiai esték színpadán - vendégünk Steigervald Krisztián generációkutató, marketing szakember!
    Steigervald Krisztián 1999 óta foglalkozik a generációkkal, szakdolgozatát is ebből írta a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán. Nyolc évig dolgozott vezetőként a piackutatással foglalkozó GfK-ban, majd 2011-ben megalapította saját tanácsadó és piackutató cégét, az Emocionális Marketing Kft-t. A cég az elmúlt 7 évben több mint 100 multinacionális cég sikeres partnere volt.
    Krisztián egyedülálló módon mind a 6 ma élő generációval foglalkozik üzleti szinten is, a cégeknek marketing és HR témában ad tanácsokat, tart intergenerációs tréningeket, fókuszcsoportokat, előadásokat és csapatépítő napot. Kedvenc területe a marketing-kutatás és a marketing-pszichológia új irányú használata és összekapcsolása.
    Krisztián emellett a Lánchíd Rádió marketing szakértője volt, az Üzlet&Pszichológia marketing-témájú szerzője, állandó meghívott előadó a Corvinuson és a pécsi Közgázon, oktató a BKF-en, valamint egyéni coach, okleveles brief-coach, life-coach. Végül és nem utolsósorban: nagyszerű előadó!
    Steigervald Krisztián előadását minden szülő, nagyszülő, pedagógus számára "KÖTELEZŐ" programként javasoljuk, de jó szívvel ajánljuk a fiatalabb generációk képviselőinek figyelmébe is.