„Sárkányok a Vízen” - Kik lesznek az SZTE legjobb „sárkányai” 2018-ban?

Csatlakozva az NKM SZEGED Vízisport Egyesület szervezéséhez, az SZTE Sportközpont meghirdeti a Szegedi Tudományegyetem hallgatói, ill. oktatói, dolgozói sárkányhajó versenyét 2018. április 22-én vasárnap délután 14.00 órától 17.00 –ig.

Helyszín: Nemzeti Kajak-Kenu és Evezős Olimpiai Központ (Maty-ér)

Megközelíthetőség: Kerékpárral a bajai út felől, röszkei helyközi járat busszal,gépkocsival a röszkei út felől.

A rendezvény célja:
- egy igazi szabadidős, sportos vasárnap délután a vízi sportokat kedvelőknek és azoknak, akik már találkoztak, vagy találkozni szeretnének igazi sárkányokkal;
- egyetemi hallgatók, dolgozók csapatépítésének elősegítése

Nevezés:

- nevezési díj: nem SZTE-s csapatoknak 600 Ft / fő (egy hajó legénysége 20 fő + 1 fő dobos, a teljes hajó díja: 12.000 Ft/hajó) - A mentőmellényeket és a kormányost a szervezők biztosítják;

- nevezni a tejes@sport.u-szeged.hu e-mail címen lehet április 17.-ig, Petrovicsné Tejes Edit testnevelőnél.

- Szükséges adatok: név, kar, születési év, hó nap, neptun kód

- az SZTE csapatok nevezési díját a Sportközpont fizeti

- a csapat nemek szerinti összetétele nincs meghatározva, bármilyen összeállításban lehet indulni

Várjuk hallgatói és dolgozói csapatok jelentkezését!

Program:

10.00-14.30. : NKM Kupa Hanzók Őrs Emlékverseny utánpótlás kajak-kenu verseny
14.00-17.00. : „Sárkányok a Vízen” és „Suli Sárkányok” sárkányhajó versenyek 200 m-es távon

Mindenkit szeretettel várunk!

A rendezvényre a belépés INGYENES!

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.