SZTE TTIK 2012. június

2012. június 27.

A GE Healthcare az idén is indítja Edison programját, ahol szeretnének lehetőséget adni 3 fiatal, tehetséges szoftvermérnöknek, hogy egyedülálló tudásra és tapasztalatra tegyen szert a vállalatnál.

2012. június 06.

Technológia transzfer megállapodást kötött a Szegedi Tudományegyetem és a német Schmack Biogas GmbH. A szerződés értelmében a német vállalat megvásárolja az Egyetemen fejlesztett, termofil baktériumokkal működő biogáz előállítási technológiát, melyet Dr. Kovács Kornél professzor és munkatársai fejlesztettek ki.

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317