SZTE TTIK 2016. november

2016. november 22.

A Mentor(h)áló és az IH Rendezvényközpont közös rendezvénysorozata, a Pedagógiai esték immáron 2 éve élvezi a szegediek és környékbeliek bizalmát! 2017 tavaszán ismét egyik ámulatból a másikba esünk: 8 érdekes előadás, 8 kitűnő szakember, 8 felejthetetlen este vár mindazokra, akik velünk tartanak!

2016. november 22.

„Fuss Te is velünk a szegedi Gyermeksebészetért!”

A VERSENY IDŐPONTJA

• 2016. december 4. vasárnap

A VERSENY RAJT-CÉL HELYSZÍNE

• SZEGEDI TUDOMÁNYEGYETEM SPORTKÖZPONT
  • Cím: 6725 Szeged, Hattyas sor 10.

A verseny időpontja: 2016. November 23. 18 óra
Helyszíne: Topolya sor Sportcsarnok

2016. szeptember 18.

2016. november 24-én 13.00- órától Dékáni szünet lesz, nappali tagozatos hallgatók számára

2016. november 16.

Hamarosan végleg beköltözhetnek az ELI kutatói a Budapesti úti épületbe. Az utolsó simításokat végzik: pakolnak és takarítanak. A kutatók már csak a gépek megérkezésére várnak, hogy megkezdhessék a munkát.

2016. november 16.

A Szegedi Tudományegyetem nyílt napját 2016. december 1-jén tartja az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban. A nyílt nap képzési kiállításán a leendő hallgatók a karok képviselőinek tehetik fel kérdéseiket, valamint két helyszínen óránként kari tájékoztató előadásokon ismerhetik meg mélyebben az SZTE képzési kínálatát.

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317