SZTE TTIK 2020. március

2020. április 01.

A képzés jelentkezési határideje: 2020. április 15.

Tisztelt Doktoranduszok!
2020. március 12.

A koronavírus okozta rendkívüli intézkedések következtében a személyes ügyintézés(fogadóóra) a mai naptól visszavonásig szünetel.

A doktori ügyintézést elektronikus formában tudjuk biztosítani.

Megértésüket köszönjük.

Szeged, 2020. március 12.
2020. március 12.

A március 11-én kihirdetett országos veszélyhelyzet kapcsán még aznap azonnali intézkedéseket vezetett be a Szegedi Tudományegyetem: március 12-13. napjára oktatási szünetet rendeltek el, március 14. és március 22. között tavaszi szünetet tartanak. Az egyetem visszavonásig távoktatásra áll át. Minden magyar állampolgár hallgató március 13-ig köteles az egyetemi kollégiumokból kiköltözni és otthonába hazatérni.

2020. március 11.

A koronavírus terjedésének megakadályozása érdekében a fenntartó döntésére figyelemmel – a hallgatók személyes biztonságát szem előtt tartva – a Szegedi Tudományegyetem 2020. március 12-13. napjára rektori (oktatási) szünetet rendelt el.

Továbbá tájékoztatom, hogy Dr. Mucsi László Dékán úr 2020. március 14. (szombat) napra dékáni szünetet rendel el a levelező képzés vonatkozásában!

2020. március 05.

Időpont: 2020. március 12.(csütörtök) 13 óra

Helyszín: SZTE Biológiai Épület Régi Nagyelőadó (Ferenczy Lajos terem)

2020. március 05.
2020. március 02.

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy kollégánk, tanárunk, barátunk dr. Bartók Mihály Professor Emeritus, a JATE Természettudományi Karának volt dékánja, Szerves Kémiai tanszékének volt vezetője, Széchenyi-díjas kémikus, a Magyar Tudományos Akadémia rendes tagja 2020. február 28-án, életének 87. évében elhunyt.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317