SZTE TTIK 2016. december

2016. december 23.

A Dékáni Hivatal és a Tanulmányi Osztály 2016. december 24-től 2017. január 1-ig zárva tart! Nyitás: 2017. január 2. (hétfő)

2016. december 14.

A nemzetközi rangú szegedi matematikai iskola kutatója, a Szegedi Tudományegyetem professzora, az akadémikus Krisztin Tibor kapta a Bolyai János Matematikai Társulat legrangosabb díját, a Szele Tibor Emlékérmet.

2016. december 14.

"Folyadékok, fény, fizika" címmel idén is várnak minden kis és nagy érdeklődőt a Karácsonyi kísérletek! Másfél órányi felhőtlen szórakozás és játszva tanulás, ünnepi hangulatban.

2016. december 12.

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317