karacsony_wide_32

A TTIK DH és TO ünnepi nyitva tartás

A Dékáni Hivatal és a Tanulmányi Osztály 2016. december 24-től 2017. január 1-ig zárva tart! Nyitás: 2017. január 2. (hétfő)

Tisztelt Kollegák és Hallgatók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Dékáni Hivatal

és

a Tanulmányi Osztály

a vizsgaidőszakra, a szénszünetre és az ünnepekre való tekintettel az alábbiak szerint tart nyitva:

2016. december 24-től 2017. január 1-ig

zárva tart!

Nyitás: 2017. január 2. (hétfő)

Kellemes Ünnepeket és Sikeres Vizsgaidőszakot Kívánunk!

az SZTE TTIK DH dolgozói

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.