SZTE TTIK 2021. március

2021. március 30.
2021. március 29.

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy kollégánk, barátunk DR. PÁLINKÓ ISTVÁN a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Kémiai Intézetének intézetvezető egyetemi tanára, az MTA Doktora életének 63. évében rövid, súlyos betegség következtében 2021. március 26-án elhunyt.

2021. március 25.

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy volt kollégánk, tanárunk, barátunk DR. NOTHEISZ FERENC a kémiai tudomány doktora, a Szegedi Tudományegyetem Szerves Kémiai Tanszékének nyugalmazott egyetemi tanára 2021. március 13-án, életének 80. évében türelemmel viselt, súlyos betegség következtében elhunyt.

2021. március 24.
2021. március 20.

A Felsőoktatási Tanácsadás Egyesület (FETA) nevében fordulunk Önököz, ami 1995 óta működik a felsőoktatási tanácsadással foglalkozó egyetemi szakemberek ernyőszervezeteként.

2021. március 20.

A 2022-es hazai rendezésű férfi kézilabda Európa-bajokság szervezőbizottsága a fenntarthatóság és a klímaváltozás iránt érdeklődő fiatalok számára ötletversenyt szervez. A részletek a mellékletben és az alábbi linken találhatók:

2021. március 18.

A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kara szimbólumtervezési pályázatot hirdet a TTIK-n jogviszonnyal rendelkező egyetemi polgároknak: oktatóknak, kutatóknak, nem oktató/kutató munkatársaknak, aktív hallgatóknak „TTIK kocka” címen.

2021. március 01.

Ünnepeljen 2021-ben ön is a 100 éves Természettudományi és Informatikai Karral.