SZTE TTIK 2017. december

2017. december 22.

A Dékáni Hivatal és a Tanulmányi Osztály 2017. december 23-tól 2018. január 1-ig zárva tart! Nyitás: 2018. január 2. (kedd)

2017. december 22.

Prof. Dr. Bozóki Zoltán József fizikus (SZTE TTIK Optikai és Kvantumelektronikai Tanszék) a lézeres fotoakusztikus spektroszkópián alapuló, a földgáz főbb szennyező komponenseinek mérésében végzett tevékenységéért Gábor Dénes díjat kapott.

2017. december 21.
2017. december 04.

Erről tartott előadást ma a ceglédi Kossuth Lajos gimnáziumban Dr. Karsai János egyetemi docens.

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317