SZTE TTIK 2016. február

2016. február 22.

Mario, Prince of Persia, Earthworm Jim – a kétdimenziós játékok legnagyobb klasszikusaihoz hasonló számítógépes játékokat fejlesztenek az Szegedi Tudományegyetem TTIK hallgatói.

2016. február 17.

Jelentkezz február 22-ig az SZTE Alma Mater Alumni Mentorprogramjára és válj egy volt SZTE-s szakember mentorává 4 hónapra!

2016. február 10.

2016. február 15-én éjfélig lehet jelentkezni jelentkezni a szeptemberben induló felsőoktatási képzésekre.

2016. február 10.
2016. február 09.

Szeretnél valódi tapasztalatot szerezni a munka világában, saját motivációból? Optimális lenne, ha ezért kredit is járna? Akkor Neked szól új kurzusunk!

2016. február 09.
2016. február 01.

Hogyan tudsz bejutni az uniós intézményekbe?

Nem tudod, hogyan jelentkezz?

Szeretnéd tudni, milyen lehetőségeid vannak?

Milyen fizetésre számíthatsz?

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317