Alumni Mentorprogram TTIK-s hallgatóknak

Jelentkezz február 22-ig az SZTE Alma Mater Alumni Mentorprogramjára és válj egy volt SZTE-s szakember mentorává 4 hónapra!

Amit a program kínál:
- a Téged tényleg érdeklő terület feltérképezése
- kapcsolati tőke
- mentori helyek az SZTE minden karáról

Miben más, mint egy szakmai gyakorlat?
- rugalmas időbeosztás
- lazább kapcsolat
- online kapcsolattartás lehetősége

Mentorok listája karonként, szakterületenként (pl. TTIK informatikus/TTIK nem informatikus)
Az egyes mentorok felhívásai

Jelentkezés a programra
Mentorok bemutatkozásai
Mentorprogram kisokos

Mentor2016_Belfort-1

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.