SZTE TTIK 2018. június

2018. június 13.

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy Dr. Halász János az Alkalmazott és Környezeti Kémiai Tanszék címzetes egyetemi tanára életének 70. évében elhunyt.

Oktatási dékánhelyettes fogadóóra változás!
2018. június 12.

Dr. Farsang Andrea dékánhelyettes asszony 2018. június 27-i (szerda) fogadóórája elmarad.

2018. június 04.

Pályázati felhívás kollégiumi seniori feladatok ellátására és doktorandusz szálláshelyek elnyerésére

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317