Dr_Halasz_Janos

Lovagkereszttel tüntették ki Dr. Halász Jánost

Augusztus 17-én a tudomány, a kultúra és a közélet területén elismerésre méltó tevékenységet végző személyek vehettek át magas rangú állami kitüntetéseket az államalapítás ünnepének alkalmából.

Dr. Halász János, az SZTE TTIK Alkalmazott és Környezeti Kémiai Tanszékének címzetes egyetemi tanára Fazekas Sándor vidékfejlesztési minisztertől vehette át a Magyar Érdemrend Lovagkeresztjét.

Munkatársunkak az egyetemi szintű környezetvédelmi szakember-képzésben és oktatásszervezésben három és fél évtizeden át kifejtett munkássága elismeréseként ítélték oda a kitüntetést.

Az elismeréshez Karunk vezetősége ezúton is gratulál!

Friss hírek RSS

Friss hírek

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317