Gyász gyertya

Gyászhír

Megrendülten tudatjuk mindazokkal, akik szerették és tisztelték, hogy volt kolléganőnk, tanárunk, barátunk DR. VINCZE IRÉN Professor Emerita, 2017. augusztus 19-én, 88 éves korában türelemmel viselt, súlyos betegség következtében elhunyt.

A hamvasztás utáni búcsúztatása 2017. szeptember 16. szombat 12:30 órakor, a sándorfalvi Alsó temetőben lesz.

Vincze_Iren

Az elhunytat a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kara és a Kémiai Intézet saját halottjának tekinti. Emlékét megőrizzük!

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.