SZTE oktatói, dolgozói KORCSOLYÁZÁS a Műjégpályán

Időpont: 2017. március 10. 17.00-19.00

Szeretettel várjuk egyetemünk oktatóit, dolgozóit egy közös péntek délutáni kikapcsolódásra, a Jeges délutánra, ahol egyéni igény szerint lehetőség lesz a korcsolyázás alapjainak

megismerésére, illetve szabad korcsolyázásra is! Korcsolyát az egyetem korlátozott számban és méretben ingyenesen biztosít!!! Kesztyű viselete kötelező!

Időpont: 2017. március 10. (péntek) 17. 00-19.00 óráig – (Közönség korcsolyázás időpontjában.)

Helyszín: Városi Műjégpálya, Szeged –Szabadkai út

Résztvevők: a SZTE oktatói, dolgozói, házastársaik és gyermekeik.

Szervezők: SZTE Sportközpont oktatói

Előzetes jelentkezés: 2017. március 8. 12.00 (szerda), a következő elérhetőségen:

Szabó Andrásné Márta - madar18@gmail.com

(Név, intézmény, résztvevők száma.)

Belépés: Kedvezményes, a pénztárban fizetendő 250 Ft-os, csoportos belépővel.

Egyetemi, dolgozói, oktatói kártya, Alma Mater kártyával.

Az SZTE dolgozói karszalagot kapnak.

Szeged, 2017. február 1.

Hézsőné Böröcz Andrea
SZTE Sportközpont igazgató

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.