Kutatói és Hallgatói Pitching Day

A Creative Accelerator és a Szegedi Tudományegyetem által 2018. június 12-én kerül megrendezésre a Kutatói és Hallgatói Pitching Day, melynek elsődleges célja, hogy az Egyetem aktív kutatási tevékenységgel rendelkező kutatói és kreatív hallgatói mélyebb betekintést nyerjenek a startupok világába, valamint lehetőséget biztosítson az ötletgazdáknak a projektjük bemutatására és potenciális befektetés szerzésére is.

A jelentkezéshez szükséges csatolt befektetési projektjavaslat kitöltéséhez a Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatóság támogatást nyújt, így kérjük a jelentkezési határidőt (2018. május 23. éjfél) tartani, hogy a kollegák kidolgozhassák a javaslatokat azok végső beadási határidejéig (2018. május 28. éjfél). A jelentkezéshez elegendő a csatolt projektjavaslat első három pontjának a kitöltése és megküldése

Befeketési projektjavaslat