Dr Czeizel Endre: Matematikusok, gének, rejtélyek

Az előadás időpontja: 2012. január 26. 15.00 óra

Az előadás helye: SZTE Bolyai Intézet (Szeged, Aradi vértanúk tere 1.) II. em. Bolyai terem

MEGHÍVÓ

a Szegedi Tudományegyetem Bolyai Intézete és a Bolyai János Matematikai Társulat Csongrád Megyei Tagozata
által szervezett SZEMINÁRIUM következő rendezvényére, amelyen

Prof. Dr. Czeizel Endre orvosgenetikus

A MAGYAR MATEMATIKUS-GÉNIUSZOK – TÉNYEK ÉS REJTÉLYEK

címmel tart könyvbemutató előadást

szeminarium-CzeizelEndre

Az előadás időpontja: 2012. január 26. 15.00 óra

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.