diplomaatado-honlap-fejlec

Diplomaátadó Ünnepség a TTIK-n

2022. JÚLIUS 3-án (vasárnap)

Helyszín: TANULMÁNYI és INFORMÁCIÓS KÖZPONT KONGRESSZUSI TEREM (Ady tér 10. )

HÁROM TURNUSBAN,

10.00, 14.00 és 17.00 ÓRA

Csak azok a hallgatók kaphatnak diplomát, akik A ZÁRÓVIZSGÁT SIKERESEN TELJESÍTIK ÉS az előírt nyelvvizsga bizonyítványt a Tanulmányi Osztályon 2022. június 20-ig bemutatják!

Csak ABBAN AZ ESETBEN KELL BEMUTATNI, HA EDDIG MÉG NEM TETTÉK MEG!

A végzősöknek a szükséges Diploma-adminisztráció és rendezvény-előkészítés miatt a saját turnusuk előtt a megadott időpontban kell megjelenni a TIK Kongresszusi teremben.

kérjük az időben való megjelenést az ünnepség előtt!

I. TURNUSBAN résztvevőknek

9 órakor kell megjelenni a TIK-ben:

Bolyai Intézet végzős hallgatói:

- Matematika alapszak

- Alkalmazott matematikus mesterszak és Matematikus mesterszak szak

- Osztatlan Matematika tanár, rövidciklusú Matematika tanári mesterszak

Fizikai Intézet végzős hallgatói:

- Fizika alapszak

- Csillagász mesterszak és Fizikus mesterszak szak

- Osztatlan Fizika tanár, rövidciklusú Fizika tanári mesterszak

Földrajzi és Földtudományi Intézet végzős hallgatói:

- Földrajz alapszak, Földtudományi alapszak, Környezetmérnök alapszak

- Földtudomány mesterszak, Geográfus mesterszak és Környezetmérnöki mesterszak szak

- Osztatlan Földrajz tanár, rövidciklusú Földrajz tanári mesterszak

Kémiai Intézet végzős hallgatói:

- Anyagmérnök alapszak, Kémia alapszak, Környezettan alapszak, Molekuláris bionika alapszak

- Vegyész mesterszak és Környezettudomány mesterszak szak

- Osztatlan Kémia tanár szak

II. TURNUSBAN résztvevőknek

13 órakor kell megjelenni a TIK-ben:

Informatikai Intézet végzős hallgatói:

- Gazdaságinformatikus alapszak, Mérnök informatikus alapszak, Programtervező informatikus alapszak, Üzemmérnök-informatikus alapszak

- Gazdaságinformatikus mesterszak, Info-bionika Mérnöki mesterszak, Mérnökinformatikus mesterszak, Programtervező informatikus mesterszak szak

- Osztatlan Informatika tanár, rövidciklusú Informatika tanári mesterszak

III. TURNUSBAN résztvevőknek

16 órakor kell megjelenni a TIK-ben:

Biológia Intézet végzős hallgatói:

- Biológia alapszak, Biomérnöki alapszak

- Biológus mesterszak

- Osztatlan Biológia tanár, rövidciklusú Biológia tanári mesterszak

Angol nyelvű képzések:

- Alkalmazott matematikus mesterszak (angol nyelven) szak

- Biológus mesterszak (angol nyelven) szak

- Geográfus mesterszak (angol nyelven) szak

- Programtervező informatikus mesterszak (angol nyelven)

A regisztráció és a jegyvásárlás szabályai

Általános szabályok:

A diplomaátadó ünnepségen csak az oklevélkiadás minden feltételét teljesítő, előzetesen regisztrált, végzős hallgatók és jeggyel rendelkező hozzátartozói(k) vehetnek részt.

Az SZTE TTIK Hallgatói Önkormányzatának kezdeményezésére, és a Kari Tanács határozata alapján (TTIK talár szabályzata) kizárólag a mesterszakos és az osztatlan tanár szakos hallgatók számára biztosít a Kar talárt a diploma átadó ünnepségen és számukra a talár viselése kötelező. A talár egyszeri bérleti díja 3.000,-Ft/fő.

Regisztráció:

Kérem, hogy a megadott időszakban, mindenképpen (nemleges válasz esetén is!) regisztráljon és válaszoljon, hogy szeretne-e részt venni ezen az ünnepségen

A Diplomaátadó Ünnepségen való részvételi szándékot (nemleges válasz esetén is) az erre kialakított regisztrációs felületen (http://www2.sci.u-szeged.hu/Regisztracio/) teheti meg

június 24. 16 órától június 27. 14:00 óráig. A bejelentési kötelezettségnek mindenképpen tegyen eleget!

Felhívom a figyelmét, hogy aki a fenti időpontig nem nyilatkozik e-mailben arról, hogy a diplomaátadó ünnepségen kívánja átvenni a diplomáját, az az ünnepségen nem vehet részt.

A mesterszakos és az osztatlan tanár szakos hallgatók részvételi szándéka esetén kérem, szíveskedjék feltétlenül megadni a magasságát és azt az információt, hogy milyen konfekcióméretet (S,M,L,XL) visel. Ezekre az információkra a talárok személyre szabott előkészítéséhez van szükségünk!

Jegyvásárlás:

A Kongresszusi terem korlátozott befogadóképessége miatt az ünnepségre a vendégek csak belépőkártyával („vendégjegy”) mehetnek be. Minden hallgató 2 db belépőkártyát kaphat, mely darabonként 1.000,- Ft-os áron vehető át a TTIK Dékáni Hivatal Tanulmányi Osztályán (Szeged, Aradi vértanúk tere 1. sz.), 2022. június 28-tól július 1-ig, 10-től 12 óráig, és 13-15 óráig, pénteken 10-12 óráig.

A vendégjegyek ára nyugta ellenében készpénzben fizethető.

A jegyvásárlás meghatalmazással is intézhető.

Ebben az esetben a meghatalmazott személy ezt a nyomtatványt kitöltve, hozza magával:. http://www.sci.u-szeged.hu/karunkrol/nyilatkozati/meghatalmazas-tanulmanyi

A Diplomaátadó Ünnepséggel kapcsolatban Hajdú Istvánné a kapcsolattartó. Elérhetőségei: hajdune@sci.u-szeged.hu

Plusz jegyek vásárlása:

A plusz jegyek igénylésére is lesz lehetőség. Ennek részleteit a regisztráció zárása után tesszük közzé.

A plusz jegy vásárlást kizárólag a 2022. június 27. 14:00 óráig regisztrált hallgatóknak tesszük lehetővé.

A diplomaátadó ünnepséget élőben, online közvetítjük azok számára, akik személyesen nem tudnak részt venni rajta. A közvetítés pontos elérhetősége: az SZTE TTIK youtube csatornája:

Az ünnepségen hivatásos fényképész működik, a fényképek rendeléséről és átvételéről a helyszínen kapnak szórólapos tájékoztatást.

A RENDEZVÉNY JELLEGÉRE VALÓ TEKINTETTEL KÉRJÜK AZ ALKALOMHOZ ILLŐ, ÜNNEPI ÖLTÖZÉKBEN VALÓ MEGJELENÉST – A TALÁRT VISELŐK ESETÉBEN IS!

A férfiaknak öltöny, nyakkendő, zárt cipő, a nők számára a visszafogott színű elegáns ruha vagy kosztüm az előírt megjelenés. Kerülendő a sportos ruházat, a nagyestélyi vagy koktélruha, illetve a túlzottan kivágott és tarka öltözékek viselete.

Szeged, 2022. június 17.

Dr. Pfeiffer Ilona