Szakmai napot szervez az Informatikai Intézet

Negyedik alkalommal szervez szakmai napot a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar Informatikai Intézete. November 19-én, kedden 10 órától előadásokkal és kerekasztal-beszélgetésekkel várják az érdeklődőket a Szent-Györgyi Albert Agórában.

Informatikai cégek bemutatói, beszélgetések és előadások várják az SZTE informatikus hallgatóit és minden érdeklődőt a november 19-i Informatikai Szakmai Napra. Emellett a rendezvényen az SZTE végzett hallgatói mesélnek arról, hogy milyen világhírű cégeknél, például a Facebook-nál vagy a Google-nél dolgozni.

Szakmai_Nap_plakat

A részletes program itt elérhető. A Facebook esemény itt elérhető.

A szakmai napra a Természettudományi és Informatikai Kar dékánja dékáni szünetet rendelt el az informatikai képzési terület szakjaira vonatkozóan.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.