Szakosodás — Hirdetmény harmadéves osztatlan tanárszakos hallgatóknak (2018/19/2)

Mint bizonyára Önök előtt is ismeretes, a harmadéves tanárszakos hallgatók – amennyiben a közismereti tanárszakjukon általános iskolai és középiskolai szakképzettség is szerezhető – a közös képzési szakasz követelményeinek teljesítésekor választhatnak, hogy általános iskolai tanári szakképzettséget vagy középiskolai tanári szakképzettséget szereznek-e.

Az elágazás szabályozásáról, a megszerzendő kreditek számáról és összetételéről a Tanárképző Központ honlapján a Szabályzatok menüpont alatt elérhető A tanári szakképzettség elágazásának szabályozása SzTE című dokumentumból tájékozódhatnak (http://www.u-szeged.hu/tanarkepzes/szabalyzatok).

A szabályzat szerint a választásra az adott tanévben március 31-ig van lehetőség, amelyet a jelentkezés tervezettnél későbbi indulása (2019. március 15.) miatt meghosszabbítottunk 2019. április 15-ig.

A jelentkezéshez készült útmutatót itt találják: Hallgatói jelentkezésa szakosodásra

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.