Nyílt nap az SZTE Móra Ferenc Szakkollégiumban

Nyílt napra várja augusztus 4-én az SZTE Móra Ferenc Szakkollégium azokat a leendő szegedi egyetemistákat, akik bepillantanának az ország legnagyobb és a vidék egyik legjobb szakkollégiumának mindennapjaiba.

Szakkollégiumi nyílt napunkra várjuk azokat a leendő szegedi egyetemistákat, akik szívesen nyernének betekintést az ország legnagyobb és a vidék egyik legjobb szakkollégiumának mindennapjaiba. Akik még nem tudják pontosan, a lakhatás mely formáját válasszák, választhatják Szegeden, azokat szívesen látjuk egyedülálló szakmai élettel, közösségi szellemmel és infrastruktúrával bíró szakkollégiumunkban augusztus 4-én 10-14 óráig, nyílt napunkra.

SZTE_MFSZ_nyiltnap_plakat_2019

Címünk: 6726 Szeged, Közép fasor 31-33.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.