Hirdetmény a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Pályázatok értékeléséről

A TTIK Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Bizottsága több ülésen értékelte a 209 db beérkezett pályázatot. Az értékelés során, az Egyetemi Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Szabályzat alapján, meghatároztuk az érvényes pályázatok körét.

Kizárásra kerületek azok a pályázók, akik a pályázati időszakban nem teljesítettek 55 kreditet, vagy volt olyan kötelező tárgyuk, amit nem teljesítettek vagy a korrigált kreditindex átlaga nem érte el a 4,5-et.

Az érvényes pályázatok száma 133, a kizárt pályázatok száma 76. A Bizottság minden pályázatot részletesen értékelt.

Az érvényes pályázatokat a kari listaállítás szabályai szerint rendeztük sorba.

A TTIK kerete 22 fő a 2019/20-as tanévben.

A kari lista jelenleg csak javaslat. A pontszámok Moduloban történő áttekintése után

2019. július 15-én 16 óráig lehet fellebbezéssel élni az oktdh@sci.u-szeged.hu címen.

A fellebbezés eredményéről legkésőbb 2019. július 17. 12.00 óráig értesítést kapnak a pályázók.

A végleges döntést az intézményi NFÖB hozza meg.

A hallgatók a jogorvoslati kérelmüket az oktatási rektorhelyettesnek címezve a Kar Dékáni Hivatalába juttassák el 2019. július 25. csütörtök 23:59 óráig!

Végleges Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj Pályázat, jogorvoslati kérelmet követően (pdf)

Szeged, 2019. július 31.

Dr. Mucsi László
dékán

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.