Gyász gyertya

Gyászhír

A Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kara, a Fizikai Intézet és a gyászoló család mély fájdalommal tudatja, hogy DR. GILDE FERENC, az Elméleti Fizikai Tanszék nyugalmazott egyetemi docense 2019. július 22-én, életének 92. évében elhunyt.

Halálával az egyetemi elméleti fizika elismert oktatója, a kvantumkémia tudósa, a fizikai tudomány kandidátusa, a Kar korábbi dékán-helyettese, a Tanszék korábbi vezetője távozott körünkből.

Utolsó útjára 2019. augusztus 5-én 15 órakor, az Alsóvárosi Temető ravatalozójából kísérjük.

Az elhunytat a Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kara, a Fizikai Intézet saját halottjának tekinti.

Emlékét kegyelettel megőrizzük.

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.