Kerékpártúra

Találkozó időpontja: 2018. 11. 18. (VASÁRNAP) – 09:00 óra
Találkozó helyzíne: Szeged, Móra Ferenc Múzeum
Túratáv: 30 KM

Ha van kedved jó társaságban, szép környezetben tekerni egyet, szeretettel várunk 2018. november 18-án, vasárnap a Belvárosi híd szegedi oldalán a Móra Ferenc Múzeum előtti parkban, hogy közösen átkerékpározzunk Röszkére.

PROGRAM:

● 08:45-09:00 Gyülekező, útvonal ismertetése, felszerelés ellenőrzése

● 09:00-15:00 Kerékpártúra: Szeged – Röszke – Szeged (30 km) Röszkén pihenő, szabadidős program

● 15:00 Várható visszaérkezés Szegedre

TUDNIVALÓK:

● Szükséges felszerelés: megfelelő műszaki állapotú kerékpár, időjárásnak megfelelő öltözet.

● A folyadék- és energiapótlásról mindenki önállóan gondoskodik.

● A túrán való részvétel regisztrációhoz kötött és díjtalan.

Regisztrálni a szasz@jgypk.szte.hu címen lehet a név, kar, születési adat (év, hó, nap) és Neptun kód megírásával, de a helyszínen is lehet csatlakozni.

A túrán mindenki saját felelősségére vesz részt!

Szeretettel várunk mindenkit!

A program szervezői: Orbán Kornélia

Szász András, Orbán Kornélia, Vári Beáta, Szász Róbert

(SZTE JGYPK TSTI)

• október 28.
    Előadó: Prof. Dr. Csermely Péter Széchenyi-díjas magyar biokémikus, hálózatkutató
    További információ: www.pedagogiaiestek.hu
    A Mentor(h)áló és az IH közös rendezvénye
    Belépőjegy 2300 Ft, SZTE-kártyával, diákigazolvánnyal, pedagógusigazolvánnyal 1600 Ft
  • november 4.
  • november 12.
    Újabb 21. századi, mindannyiunkat érintő és érdeklő téma, újabb kivételes felkészültségű előadó a nagysikerű Pedagógiai esték színpadán - vendégünk Steigervald Krisztián generációkutató, marketing szakember!
    Steigervald Krisztián 1999 óta foglalkozik a generációkkal, szakdolgozatát is ebből írta a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán. Nyolc évig dolgozott vezetőként a piackutatással foglalkozó GfK-ban, majd 2011-ben megalapította saját tanácsadó és piackutató cégét, az Emocionális Marketing Kft-t. A cég az elmúlt 7 évben több mint 100 multinacionális cég sikeres partnere volt.
    Krisztián egyedülálló módon mind a 6 ma élő generációval foglalkozik üzleti szinten is, a cégeknek marketing és HR témában ad tanácsokat, tart intergenerációs tréningeket, fókuszcsoportokat, előadásokat és csapatépítő napot. Kedvenc területe a marketing-kutatás és a marketing-pszichológia új irányú használata és összekapcsolása.
    Krisztián emellett a Lánchíd Rádió marketing szakértője volt, az Üzlet&Pszichológia marketing-témájú szerzője, állandó meghívott előadó a Corvinuson és a pécsi Közgázon, oktató a BKF-en, valamint egyéni coach, okleveles brief-coach, life-coach. Végül és nem utolsósorban: nagyszerű előadó!
    Steigervald Krisztián előadását minden szülő, nagyszülő, pedagógus számára "KÖTELEZŐ" programként javasoljuk, de jó szívvel ajánljuk a fiatalabb generációk képviselőinek figyelmébe is.