ÚNKP PÁLYÁZAT -Intézményi befogadó nyilatkozathoz

Az ÚNKP pályázathoz benyújtandó "A fogadó felsőoktatási intézmény szándéknyilatkozata a kutatás befogadásáról" c. dokumentumot a kar dékánja írja alá. Kérem lehetőleg még a mai napon május 08-án 16 óráig, de legkésőbb május 09-én szerdán 12-ig szíveskedjenek aláírásra benyújtani a nyilatkozatot a TTIK Dékáni Hivatalában a 14-es szobában Dudásné Nagy Mariannának.

Kérem, csatolják a befogadó intézet vagy tanszék vagy doktori iskola vezetőjének jóváhagyását is, az alábbi módok egyikével:

• az eredeti befogadó nyilatkozaton tett újabb aláírás+bélyegző vagy
  • különálló nyilatkozat, arról hogy az intézet/tanszék/doktori iskola támogatja a pályázatot.
  • végső esetben, amennyiben az érintett vezető külföldön tartózkodik vagy a benyújtásig bármi oknál fogva nem tud aláírni, dudasne.marianna@sci.u-szeged.hu névre az érintett vezető által küldött email a pályázat támogatásának szándékáról.

Dudásné Nagy Marianna
Pályázati referens
TTIK Dékáni Hivatal

Dr. Somody Imre hosszú ideig szerepelt a leggazdagabb magyarok toplistáján, neve összeforrt a vagyonát megalapozó Plusssz pezsgőtablettával. Neve sokak számára csenghet ismerősen akár az egészségügy, a közgazdaságtan vagy a politika területéről is. A kilencvenes évek végére jutott a csúcsra; karitatív és üzleti tevékenységéért számos kimagasló kitüntetést kapott. Aztán a sikeres üzletembert egyre több anyagi kudarc érte, miközben elvált és súlyosan megbetegedett. Élete 2014-ben gyökeresen új fordulatot vett... Minderről szívesen osztja meg gondolatait a hallgatósággal.
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/SOMODY200217