SZTE_Innovacios_Het_2018

SZTE Innovációs Hét

A már hagyománynak számító Innovációs Nap, melyet idén hetedik alkalommal szervez a Szegedi Tudományegyetem Kutatás-fejlesztési és Innovációs Igazgatósága, a nagy érdeklődésre való tekintettel Innovációs Hétté cseperedik. A programsorozat 2018. május 14-én veszi kezdetét és egészen május 17-ig tart.

Program_A3_Innovacios_Het_2018_05_03_0

A részletes program megtekinhető PDF formátumban is.

• május 27.
    "Már az újszülöttekre is hatnak a digitális eszközök, ezért nem lehet elég korán kezdeni a nethasználattal kapcsolatos szülői tudatosságot. Persze a problémák jó részével csak akkor találkozik a szülő, ha a gyereke már kamasz lett, de azért akkor sem vagyunk teljesen eszköztelenek, ha segíteni szeretnénk. A támogatási és beavatkozási lehetőségekről, az "elég jó digitális szülőségről", kortárs online zaklatásról és iskolai netes konfliktusokról is szól majd az előadás."
    Jegyinformációk: http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/event/GYURKO200317