Nemzetközi Nyári Iskola 2018

Jelentkezési határidő: 2018. június 15.

Kedves Doktoranduszok! Kedves Hallgatók!

Értesítem Önöket, hogy a Nemzetközi Nyári Egyetem 2018. augusztus 27-én hétfőn nyitja meg kapuit. Az egy hetes program a Zöld városok témakörében sok színes előadást kínál. Mellékletként

csatoltuk a felhívást és a programot, valamint a jelentkezési lapot. A kurzus nyelve angol.

A program hétfőn előadásokkal indul. Kedden tanulmányi út keretében meglátogatjuk Bécsben a BOKU-t és a Simmering Erőművet. Szerdán a témával kapcsolatos művészeti foglalkozáson

veszünk részt a Soproni Egyetem Alkalmazott Művészeti Intézetében. Csütörtökön és pénteken Budapesten a BME, a Német Nagykövetség és az MTA vendégei leszünk.

A részvétel ingyenes. A program helyszínei között az utazás ingyenesen biztosítjuk, a szállást és az ebédet, esetenként a reggelit is fizetjük. A kurzus elvégzéséért angol nyelvű nemzetközi

bizonyítvány és Kreditpont jár.

Várjuk a jelentkezésüket! Jelentkezési határidő: 2018. június 15.

Baráti üdvözlettel
Prof. Dr. Palocz-Andresen Mihály

egy. tanár

Jelentkezés a mellékelt formanyomtatvány kitöltésével és visszaküldésével lehetséges: tuetyi@gmail.com

Cc: palocz-andresen.michael@uni-sopron.hu

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.