36. SZTE EHÖK Hagyományos Nevezéses Horgászverseny

Az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat idén 36. alkalommal rendezi meg a hagyományos Nevezéses Horgászversenyét 2018. június 3-án. Az eddigiekhez hasonlóan idén is oktatói, dolgozói és hallgatói kategóriákban lehet jelentkezni rendezvényünkre.

Időpont: 2018. június 03. (vasárnap)

Helyszín: Sándorfalva Nádastó

Jelentkezés:
ehokseszte@gmail.com ; Tárgy: Horgászverseny
Az email tartalmazza a csapatnevet, kategóriát, a csapattagok nevét és pólóméretét, a csapatkapitányt és elérhetőségét (e-mail cím és az egyik csapattag telefonszáma)

FIGYELEM! Az első 25 csapat regisztrációját tudjuk elfogadni.

Csapatlétszám: 3+1 fő

Jelentkezési határidő: 2018.05.24. 16:00-ig.

Nevezési díj: 8000 Ft/csapat

Facebook esemény: https://www.facebook.com/events/296797274188844/

36._SZTE_EHOK_horgaszverseny

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt és versenyezni vágyót

a 36. EHÖK Nevezéses Horgászversenyre!

A megjelenteket köszönti: Gácser Attila, a Biológia Intézet vezetője
    A kötetet bemutatják: a könyv lektora, Nagy Lászlóné, valamint a könyv szerkesztője és szerzői: Balázs János, Hegyi Andrea, Poór Péter, Sinka Rita és Vörös Mónika
    Hiteles és motiváló előadás a Mentor(h)áló Pedagógiai esték 2020-as tavaszi évadában a futás, azon belül az ultrafutás különös világáról. Vendégünk Lubics Szilvia magyar amatőr hosszútávfutó és ultramaratonista, az Ultrabalaton és a Spartathlon többszörös győztese!
    Jegyár: kedvezményes 1.800 Ft (SZTE-kártya, diákigazolvány, pedagógusigazolvány); teljes árú 2.400 Ft. Kedvezményes jegyek csak személyesen vásárolhatók, a vásárláskor be kell mutatni a kedvezményre jogosultságot igazoló dokumentumot! Jegyek november 11-től kaphatók az IH Rendezvényközpontban és online, a http://jegyek.ihrendezvenykozpont.hu/category/entry-ticket weboldalon.